Brainport 2021-2022

Afgelopen jaar hebben wij weer veel projecten in samenwerking met het bedrijfsleven gedaan. Denk aan onze Heerbeeckweken, de Grand Challenge, de Class of Excellence, de Class of Entrepreneurship, stages, bedrijfsbezoeken en gastlessen. 

De Brainportopdrachten voor onze leerlingen van het Lyceum en HIC havo 4, helpen onze leerlingen op verschillende vlakken. Ze leren veel en werken aan hun vaardigheden, zodat ze zich heel goed op de stap naar het hoger onderwijs kunnen voorbereiden. 

Hartelijk dank aan Het Goed Best; Team Rembrandts; VPO Oirschot; vanderLande; basisschool de Heydonck; Kindcentrum Platijn; Schoolsport Olympiade; Gehandicapten Platform Best; Zorgboerderij de Hagelaar; Catharina Ziekenhuis; Boshuys; Rabobank HGWZ; Buut Vrij; Pilates Studio Manon; Wijzer-Oirschot; Yolknet weboplossingen; Stichting Hibiscus; Yaskawa Benelux B.V.; Amaliazorg, Komaen; Best Duurzaam; Gemeente Best en van Berkel B.V.

Wij zouden deze projecten niet kunnen doen zonder jullie medewerking.

Als je volgend schooljaar mee wilt doen of je wilt meer informatie over dit project, neem dan contact op met Alida Luteyn, Brainport coördinator

Terug naar overzicht